LIKI Mobile Solutions

AI dla Społeczeństwa

GPT w Administracji Publicznej

Popraw komfort i bezpieczeństwo mieszkańców dzięki naszym rozwiązaniom GPT.

W LIKI innowacja zawsze ma wymierną wartość biznesową i społeczną. Nasze zaawansowane rozwiązania AI, wykorzystujące technologię GPT od OpenAI, redefiniują możliwości obsługi obywateli i zarządzania kryzysowego. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu systemów opartych na sztucznej inteligencji, które usprawniają komunikację, edukację, zdrowie, bezpieczeństwo oraz rozwój osobisty w przestrzeni miejskiej i lokalnej.

Sprawdź co możemy dla Twojej społeczności zrobić ?

Nasze Flagowe Produkty AI:

QuickGov Assistant

 Rewolucyjny cyfrowy asystent dla urzędników i mieszkańców, usprawniający procesy urzędowe dzięki inteligentnym algorytmom GPT. Szybkość, dokładność i redukcja błędów to nasze kluczowe obietnice.

Więcej…

Community Guard

Innowacyjne zarządzanie kryzysowe skupione na lokalnej społeczności, wykorzystujące IoT i GPT do szybkiej reakcji na zagrożenia i awarie. To więcej niż system – to most łączący technologię z potencjałem ludzi.

Więcej…

CityPulse Guide

Interaktywny doradca miejski, który personalizuje doświadczenie mieszkańców i turystów, oferując informacje na temat życia miasta, wydarzeń kulturalnych oraz wsparcia rodziców i dzieci. Personalizacja usług miejskich z AI to nowy trend w Smart Cities – umożliwia dostosowywanie oferty miasta i regionu do indywidualnych potrzeb mieszkańców dzięki sztucznej inteligencji.

Więcej…

ActiveLife Advisor

Zdrowie i bezpieczeństwo wspierane przez AI: Platforma zdrowotna promująca zdrowy styl życia, dostarczająca informacje o lokalnych usługach zdrowotnych i wsparciu społecznym. Nasz cel to zapewnienie mieszkańcom długiego i samodzielnego życia.

Więcej…

SkillBridge

Platforma edukacyjna AI wspierająca rozwój osobisty na każdym etapie życia. Dzięki niej, nauczyciele, uczniowie i wszyscy chętni do samorozwoju mogą korzystać z dostosowanych do ich potrzeb materiałów dydaktycznych.

Więcej…

Szukasz innego rozwiązania z AI lub GPT? Masz inny pomysł i szukasz twórcy?

W LIKI nie ograniczamy się wyłącznie do cyfryzacji usług publicznych i inteligentnego zarządzania miastem. Z pasją i ekspertyzą podchodzimy do projektowania, wdrażania i rozwijania dedykowanych systemów AI, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy jesteś liderem w sektorze publicznym, czy kierujesz przedsiębiorstwem prywatnym, nasz zespół ekspertów jest gotów dostarczyć rozwiązania, które przekształcą Twoją organizację i wprowadzą ją w przyszłość inteligentnych usług.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze innowacyjne podejście do sztucznej inteligencji może wesprzeć rozwój Twojego miasta, firmy lub organizacji. Razem możemy zbudować przyszłość, która jest inteligentna, bezpieczna, i skoncentrowana na człowieku.

Jan Ekiel

CEO

Przemek Mikus

COO

Skontaktuj się z nami !

Chętnie znajdziemy rozwiązanie AI pasujące do twoich potrzeb

  Contact
  Sales PL
  +48 572 047 673
  Sales US
  +1 646 580 8933
  Recruitment
  +48 577 877 811

  Socials

  ŁÓDŹ
  8/10 Żeligowskiego Street Łódź 90-753 Poland